הירשמו כאן התחברו

סיוריקו הוא פלטפורמה לביצוע הרשמות לסיורים והזמנת פעיליויות תיירותיות.

האם אתם בעלי עסק להדרכת סיורים בעברית? או שאתם מדריכי סיורים לישראלים? סקרנים ובעלי ידע לגבי העיר שבה אתה חיים? אוהבים להראות למטיילים את האופי המיוחד של האיזור שלכם ואת המקומות היפים שבו?

אם התשובה לאחת מהשאלות היא כן, בהחלט ייתכן שאתם מתאימים לסיוריקו.

אתם עדיין לא מדריכים?
סיוריקו הוא הזדמנות גם בשבילכם. אנו מחפשים מדריכים חדשים עם סיורים יצירתיים ואיכותיים למטיילים דוברי עברית. היכנסו לעולם ההדרכה והתיירות והפכו את התשוקה ואת האהבה שלכם לעבודה במשרה חלקית או אפילו מלאה. הדריכו מטיילים ישראליים בעיר הבית שלכם והציגו בפניהם את יופייה. השתמשו בכשרונות שלכם, עשו את מה שאתם אוהבים לעשות ותוך כדי כך יצרו לעצמכם גם מקור הכנסה נאה.

ההרשמה חינם. התשלום עבור מכירות בלבד.
אנו לא גובים מהמדריכים תשלום כלשהו מראש. התשלום לסיוריקו מתבצע כאחוז מהתשלומים שישולמו עבור ההזמנות שיבוצעו בפועל לסיוריכם. הירשמו בחינם והגיעו ללקוחות ישראלים חדשים שמטיילים בעיר שלכם.

שיווק הסיורים שלכם והגדלת מספר ההזמנות שאתם מקבלים
מכיוון שאנחנו מרוויחים כסף רק כשאתם מרוויחים כסף, אנו עובדים קשה כדי להשיג הזמנות לסיורים שלכם. בסיוריקו, העבודה שלנו היא לשווק את הסיורים שלכם ולקדם את העסק שלכם.

סיוריקו הוא כלי פשוט ורב עוצמה שמחבר מדריכים לעולם התיירות המקוון. הוא יסייע לכם להגיע ליותר לקוחות, על מנת להשיג יותר מכירות עבורכם. כספקים בסיוריקו תהיה לכם גישה, באמצעות ערוצי השיווק שלנו, לקהל גדול של מטיילים דוברי עברית. תקבלו יותר הזמנות ותמכרו יותר. הירשמו בחינם ותנו לנו לעשות את העבודה.

הגברת אמון לקוחות
סיוריקו בוחר מדריכים וסיורים בקפידה, לאחר תהליך של אימות ואישור ועל בסיס איכות ומקצועיות. כאשר מטיילים יודעים שאתם עובדים עם שותף הפצה מוכר כמונו, הם מרגישים בטוחים לבצע הרשמה לסיור שלכם. שיתוף הפעולה שלכם עם סיוריקו מגביר את האמון אצל לקוחות פוטנציאליים.

פלטפורמה ממוחשבת חכמה וקלה לשימוש
סיוריקו היא פלטפורמה מתוחכמת וקלה לשימוש עבורך ועבור הלקוחות שלך. ספקים יכולים להגדיר באופן עצמאי מחירים ולנהל הזמנות. לוח השנה הממוחשב והמתוחכם של סיוריקו, מאפשר לך לנהל את מועדי הזמינות והעבודה שלך. לקוחות נהנים מתיאורי סיורים מפורטים ומאתר מושך ומערכת הזמנות ידידותית.

מערכת תשלומים יעילה
מערכת עיבוד התשלומים המאובטחת של סיוריקו מטפלת בתשלומי הלקוחות עבור ההרשמות לסיורים. כך, במקום להתעסק במינהלות, אתם יכולים להתרכז בהדרכה.

ממשק תקשורת עם מטיילים
החשבון שלך בסיוריקו יכלול מערכת ממוחשבת מתוחכמת לטיפול בפניות לקוחות ובשאלות של מטיילים. טפסי יצירת הקשר באתר מאפשרים ללקוחות לתקשר עם ספקים עוד לפני שהם מבצעים הזמנה. מדריכים מקבלים פניות של לקוחות ויכולים להשיב באופן ישיר.

שירות תמיכה
הצוות של סיוריקו יעניק לך וללקוחותיך שירות תמיכה קשוב ויעיל בכל מה שנחוץ כדי שהסיורים שלך יהפכו להצלחה. מההתחלה נסייע לכם לנסח ולעצב הצעות סיורים ותיאורי מוצר איכותיים ומקצועיים. מנהל החשבון שלך בסיוריקו יסייע לך בבקשות ושאלות שיהיו לך. תקבלו תשובות יעילות ומהירות. אנו מטפלים במינהלות, כדי שאתם תוכלו להתרכז בהדרכה ובהענקת חוויה נהדרת ללקוחות שלכם. אנו מחוייבים לעזור למוצרים שלך להימכר ולכן אנו מעניקים לך את הכלים הדרושים לכך שזה יקרה.

מה מצופה מכם?
הלקוחות של סיוריקו מחפשים ומעריכים סיורים איכותיים ומהנים שמודרכים בעברית על ידי מדריכים מקומיים ברחבי העולם. כאשר תתקבלו לסיוריקו, חשוב מאד להקפיד על הכללים הבאים:
– להדריך באופן אישי את הסיורים, במקצועיות ובידידותיות;
– להשיב במקצועיות ובמהירות (בתוך 24 שעות) לפניות של לקוחות;
– לשמור על לו”ז הזמינות בחשבון הסיוריקו שלכם מעודכן.

כדי להגיש את מועמדותכם, עליכם להסכים לתנאי השימוש וההשתתפות ולאשר שמבחינה חוקית מותר לכם להדריך סיורים במקום או באיזור בו אתם עובדים. לאחר שתעבירו אלינו את פרטי הקשר שלכם ואת תיאור הסיורים שאתם מתכננים להדריך, אנו נתחיל בתהליך בדיקת מועמדותכם.

לתשומת הלב: שליחת בקשת הצטרפות לסיוריקו אינה מבטיחה שהבקשה תתקבל. אם יש לנו סיורים דומים רבים מדי באיזור שלכם, ייתכן שהבקשה תוסף לרשימת המתנה. אנו עשויים לסרב למועמדויות על בסיס הבנתנו את התאמתכם לסיוריקו ולהדרכה, או מכל סיבה אחרת. קבלת מדריך לסיוריקו, או דחיית בקשת מועמדות, תיעשה לפי שיקול דעתנו הבלעדי.

X