נטע טרגל-שמואלי

נטע - יועצת מסלולי טיולים בפורטוגל בהתאמה אישית

שלום, שמי נטע ואני מומחית לבניית מסלולים לטיולי משפחות. אני טיילנית בנשמתי. יש לי משיכה לחקירת היפה והמיוחד בעולם: בטבע, באומנות, בהיסטוריה, באקולוגיה ובתרבויות שונות. אני אוהבת לגלות את המיוחד שבאדם ונהנית לחבר בין כל מטייל ומשפחה למקומות המיוחדים המתאימים לה בעולם.
את אהבתי המיוחדת לטיולים רכשתי עוד כילדה בבית הורי, אח”כ כנערה רווקה והיום כבת זוג ואמא לילדים. כל חיי תכננתי עשרות טיולים לעצמי, למשפחה לחברים ומכרים. תמיד כולם ידעו “שאם טיול רצית, לנטע פנית”. בתחילת שנת 2010 החלטתי לעשות הסבה, לסיים את עבודתי בחברת טכנולוגיה שבה עבדתי ולהקדיש את כל זמני לתכנוני טיולים, ללימוד ולקידום העסק. ההחלטה לא הייתה קלה, אך העיסוק המרתק. הגשמת החלום והתגובות של לקוחותיי החוזרים מהטיולים שתכננתי עבורם, מסבים לי סיפוק גדול ומראים לי כי הדרך נכונה!

אני אימא לשני בנים בגילאים 15 ו-20. בוגרת ממר”ם, בעלת תואר ראשון בלימודי א”י ומדעי המחשב מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת Clark ומוסמכת בית הספר לתיירות במגמת ייעוץ טיולים. הייתי דיילת אויר באל-על במשך 4 שנים, עבדתי בהייטק ובמקביל תמיד טיילתי, תכננתי טיולים ואספתי חומר בשקדנות. בנוסף לעברית ואנגלית, אני מסתדרת גם בצרפתית, גרמנית, ספרדית ויוונית.

אני מאמינה גדולה בטיולים כמקור לכיף והנאה, אך גם דרך לגיבוש ולהיכרות מעמיקה יותר של כל אחד מבני המשפחה, ללימוד, להקניית סקרנות ורצון לדעת, לבניית זכרונות משותפים ואולי גם ליצירת חוויות מעצבות עתיד.

    חוות דעת

    1. אורייה
      5 out of 5

      אנחנו משפחה של 14 איש שנוהגת לנסוע ליעד שונה בחו"ל, מידי שנה בקיץ. השנה החלטנו "להסתער" על פורטוגל. חששנו מעט שהילדים ישתעממו לראות כל היום מנזרים, בתי כנסת ומצודות אבל נהנינו מכל מה שראינו. גילינו מדינה יפה, נעימה, מכניסת אורחים ובעלת נופים מגוונים. נטע, רצינו להודות לך מאוד על חופשה מקסימה ומיוחדת שלולא הפגישה אתך, לא היתה יוצאת אל הפועל. התכנון של המסלול היה מדוייק ועזר לנו לגלות מקומות מיוחדים. תודה רבה על אינספור שיחות והתייעצויות! היה נעים לעבוד אתך ובהחלט נשמח לפנות אליך בעתיד. תודה רבה משפחת ברוור